Kurumsal

Biz Kimiz?


Kocaeli izmit’te uzun zamandır faaliyet gösteren Kerem Çağlar Gümüş öncülüğünde kurulan Dentizmit, ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi, Pedodonti, Ortodonti ve Endodonti başta olmak üzere genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Tecrübeli kadromuz ile güvenilir ekip olma anlayışıyla; hasta memnuniyeti ve kalite ile birlikte ilkelerimizden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Dent izmit Sağlıklı Günler Diler…

Vizyonumuz

Amacımız diş hekimliği dalında, hastalarımızın şikayetlerini, rahatsızlıklarını teşhis ederek onlara en uygun tedavi yöntemini gerçekleştirmek ve bu tedavilerden hastalarımızı memnun bırakmaktır.

Misyonumuz

Dentizmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak var oluş sebebimiz ağız ve diş sağlığı konusunda kliniğimize gelen tüm hastalarımızın tedavilerini en iyi şartlarda gerçekleştirmek, gelişmiş teknolojik cihazlarımız ve profesyonel doktorlarımız ile hastalarımızın sağlığını korumaktır.

Tüm tedavi süreçleri hakkında bilgi almak için ...