Diş Beyazlatma

KOCAELİ DİŞ BEYAZLATMA (Bleaching) HİZMETİ

Dişler yıllar içerisinde yiyecekler, içecekler (kahve, şarap ve çay) ve sigara tüketimi nedeniyle beyazlıklarını kaybedebilirler. Bu durumu düzeltmek için diş beyazlatma işlemi yapılabilir

Neden Diş Beyazlatma?

Dent İzmit Diş Hastanesinde uzman hekimlerimiz tarafından uygulanan ve  45-50 dakika süren bir işlemdir. Sadece diş hekimlerimizin kullanımı için üretilmiş beyazlatıcı malzemenin (hidrojen peroksit) ışın veya lazer ile aktive edilerek diş yüzeylerine uygulanarak işlem yapılmaktadır.

Diş hastanemizde yapılan beyazlatma işlemi, 8-13  renk tonu açarak beyazlatma sonucu almak mümkün olmakla beraber, istenildiği taktirde 2. Seans uygulaması bir defaya mahsus olarak yapılabilmektedir.

Beyazlatma işleminin kliniğimizde yapılması uygulamanın diş etleri ve diğer çevre dokulara zarar vermeden yapılmasını sağlamaktayız. Yine dişlerde hassasiyet meydana getirmemesi ve diş dokusuna hasar vermemesi kontrol altına alınır.

Dişler yıllar içerisinde yiyecekler, içecekler (kahve, şarap ve çay) ve sigara tüketimi nedeniyle beyazlıklarını kaybedebilirler. Bu durumu düzeltmek için diş beyazlatma işlemi yapılmaktadır. Diş beyazlatma işlemi diğer işlemlerle karşılaştırıldığında kolay, güvenilir, ekonomik ve dişler aşındırılmadığı için daha koruyucu bir işlemdir. Kocaeli ve ilçelerine güvenilir hizmet veren Dent İzmit, diş beyazlatma konusunda sizlere güzel bir deneyim sunmaya davet ediyor.

Neden Dent İzmit Tercih Etmelisiniz?

Dent İzmit ekibi olarak, öncelikli hedefimiz hastalarımızın diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu hedefimiz doğrultusunda, çağdaş diş hekimliği uygulamalarını yakından takip ederek, hastalarımızın memnuniyeti, konforu ve gülümsemesi için var gücümüzle çalışmaktayız. Tüm üst düzey teknolojik ekipmanlar ve uzman hekim kadrosuyla klasik ve kendini tekrar eden eski tip klinik olmaktan çok uzakta olan Dent İzmit, hastalarımızla kişiselleştirilmiş hizmetlerimizle; sürekli takip, randevu planlaması, ödeme planlaması, tedavi süreçleri öncesi sonrası bilgilendirme, uzman personel ve asistan hizmetleriyle çağdaş diş hekimliğinin ülkemizdeki en önemli örneğini oluşturmaktayız.

7/24 Diş Polikliniği, Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kocaeli ve tüm ilçeleri başta olmak üzere İzmit, Başiskele, Kartepe, Körfez, Derince, Karamürsel, Gölcük, Kandıra, Gebze ve Dilovası ilçelerinden gelen hastalarımıza diş beyazlatma hizmeti vermekteyiz.

Diş Beyazlatma tedavisi nasıl uygulanır?

Seçilebilecek iki tip tedavi yöntemi mevcuttur. Bunlardan ilki dişhekiminizin muayenehanesinde daha hızlı sonuç alınan yöntemdir (Office bleaching), diğeri de eviniz de kendinizin uygulayacağı yöntemdir (Home bleaching).

Diş Beyazlatma işlemi dişlere zarar verir mi?

Doğru prosedürde uygulanan beyazlatma işleminin dişlere herhangi bir zararı yoktur.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dentİzmit Ağız Ve Diş Sağlığı (@dentizmitdispoliklinigi)’in paylaştığı bir gönderi ()