İzmit Diş Hekimi

İzmit Diş Hekimi

Diş tedavilerinde, doğru hekimi bulmak önemli. İzmit diş hekimi olarak hangi konularda uzmanlık veriyoruz? Tedavilerimiz neler? Kısaca sizler için açıkladık.

İzmit diş hekimi olarak görev yapan uzman doktorlar, genel olarak ağız ve diş sağlığı ve estetiği ile ilgili gerekli tüm beklentilerin en üst düzeyde karşılanmasına yönelik çalışmalar yürütürler. Dent İzmit olarak uyguladığımız belirli başlı tedaviler:

İzmit diş hekimi tarafından yapılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Söz edilen diş hastalıkları arasında en fazla karşılaştığımız rahatsızlık ise, diş çürükleridir.

İzmit Diş Çürüğü Tedavisi

Kadın-erkek veya çocukların en sık karşılaştığı sorunlardan biri  kuşkusuz çürüğe bağlı olarak oluşan diş ağrıları başı çeker. Diş çürükleri; ağız kokusunun en büyük nedenlerinden biridir. Çürük tedavileri ve diş dolguları ağız ve diş sağlığının yanı sıra estetik gülüş adına da oldukça önemlidir.

İzmit diş hekimi tercihlerinde her türlü çürüğün ve estetik dolgu gerektiren kırıkların eklentileri karşılar nitelikte yapılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

İzmit Ortodontik Tedaviler

Ortodontik tedavi yöntemlerinin kullanılmasıyla, tamamen düzeltilen diş çapraşıklıkları, ilerleyen yaşlarda estetik kaygılar yaşanmaması adına yapılması gereken tedaviler olarak başı çeker. İzmit diş hekimi kadrosunda yer alan uzman doktorlar, bu tür cerrahi müdahaleleri en ileri teknolojiye sahip cihazlar yardımıyla en kısa sürelerde yapmaktadır. Dent İzmit olarak siz değerli hastalarımıza en son teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz.

İzmit Diş Eti Hastalıkları

İzmit diş hekimi olarak görev yapan uzman doktorlarımız, iltihaplanma vb. gibi sebeplerden dolayı oluşan diş eti hastalıklarında da her türlü cerrahi müdahaleyi en uygun yöntemlerle yapmaktadır. Alanında uzman diş cerrahımız Uzm. Dt. Kerem Çağlar Gümüş tarafından tüm operasyonlar başarı ile tamamlanmaktadır.

İzmit İmplant

İzmit diş hekimi olarak Dent İzmit’te görev yapan uzmanlar tarafından yapılan implantlar, dişte oluşan rahatsızlıklar sonucu çene kemiğine yerleştirilen yapay dişlerle ile giderilme işlemidir. Vidalar kullanılmak suretiyle yapılan implantlar, alanında uzman hekimlerimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Neden Dent İzmit Tercih Etmelisiniz?

Dent İzmit ekibi olarak, öncelikli hedefimiz hastalarımızın diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Tüm üst düzey teknolojik ekipmanlar ve uzman hekim kadrosuyla klasik ve kendini tekrar eden eski tip klinik olmaktan çok uzakta olan Dent İzmit, hastalarımızla kişiselleştirilmiş hizmetlerimizle; sürekli takip, randevu planlaması, ödeme planlaması, tedavi süreçleri öncesi sonrası bilgilendirme, uzman personel ve asistan hizmetleriyle çağdaş diş hekimliğinin ülkemizdeki en önemli örneğini oluşturmaktayız.

7/24 Diş Polikliniği, Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Kocaeli ve tüm ilçeleri başta olmak üzere İzmit, Başiskele, Kartepe, Körfez, Derince, Karamürsel, Gölcük, Kandıra, Gebze ve Dilovası ilçelerinden gelen hastalarımıza diş hekimi hizmeti vermekteyiz.

Online Sorun

İzmit diş hekimi olarak bir yeniliği sizler için yaptık. Corona ve karantina günlerinde siz değerli hastalarımıza 7/24 whatsapp üstünden destek sağlamaktayız. Online randevu alabilir, alanında uzman İzmit diş hekimi ile görüşebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Dentİzmit Ağız Ve Diş Sağlığı (@dentizmitdispoliklinigi)’in paylaştığı bir gönderi ()